Yalnızlık Güzeldir! Yalnızlığı Sevenlerin Çok İyi Bildiği 7 Madde

Hayatta yalnız kalmak, kimileri için tercih sebebi kimilerinin için ise istemediği halde mecbur kaldığı bir yaşamdır. Peki yalnızlığı sevenler en iyi neyi biliyor?

#1 Tek Başına Seyahat

Çoğu insan yalnız gezmeyi sevmez fakat yalnızlar bu duruma çoktan alışmıştır ve kafalarını dinlemeyi çok iyi bilirler. Tek başına yapacakları seyahatte hiçbir şeye ihtiyaçları yoktur ne bir bilgisayar ne de başka bir şey, sadece kendileridir.

#2 Gereksiz Konuşmamak

Yalnız insanlar sosyal ortamlara girdiğinde gereksiz konuşmaktan kaçınırlar, nerde nasıl konuşulacağını iyi bilirler bu nedenle sessiz ve dinleyici olarak da tanınırlar.

#3 Evde Vakit Geçirmek

Yalnız insanlar evlerinde vakit geçirmekten mutlu olurlar. Gereksiz insan kalabalığından kurtuldakları cennet gibi yerdir evleri. Kötü havalar onlar için muhteşem bir fırsattır, akşama kadar film izleyip, bilgisayar başlarında keyiflerine bakarlar.

#4 En İyi Arkadaşları Kendileridir

Birileri ile vakit geçirmek için birilerini bulamasa bile çok fazla takmazlar çünkü kendileri en iyi vakit geçirdikleri kişidir.

#5 Mutsuz Olmaktan Korkmamak

Yalnız insanlar mutsuzluk ve depresyon gibi hastalıklardan kendinelerini kurtarmıştır. Kendini mutsuz hissettiğinde birilerini arayıp görüşmek yerine kendileriyle başbaşa kaldıkları bir kaç saat veya gün yegane ilactır.

#6 İptal Olan Randevu

Arkadaşlarınızla görüşmek istediğinizde arkadaşlarınızın işi olup sizi ekmesi sizin için hiç sorun teşkil etmez çünkü siz yalnız kalmayı seversiniz. Ve nasıl vakit geçirileceğini de iyi bilirsiniz.

#7 İnsanları Gözlemlemek

Pencereden veya başka bir yerden insanları izlemek sizin için adeta terapidir. Hatta o kadar geliştirmişlerdir ki kendilerini sadece bir bakışla insanların kim olduklarını iyi bilirler. İnsan sarrafı olmuşlardır.

Ne düşünüyorsun?

0 puan
Upvote Downvote

Toplam oy: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onbeş + 16 =

Yükleniyor…

Yorumlar

yorumlar

7 Madde İle Zinde ve Enerjik Olabilmenin Yolları

Dünyanın En Yakışıklı Futbolcusu Kim?