Her Girişimcinin Kullanması Gereken 10 Mobil Uygulama

Her Girişimcinin Kullanması Gereken 10 Mobil Uygulama

İş hayatına atıldıysanız biliyorsunuzdur ki her zaman yapılacak onlarca şey vardır ve nereden başlayacağınızı asla öngöremezsiniz. Yapmanız gereken araştırmalar, satmanız gereken ürünler, kontrol etmeniz gereken sosyal medya hesapları, zaman ve daha bir sürü şey her zaman kafanızı meşgul eder. Bu kadar detayı bir insan yardım almadan nasıl yapabilir? Bu makalemizde her girişimcinin ve iş dünyasındaki insanların yardımcısı olan 10 uygulamayı görelim.

#1 Slack

Slack, iş hayatında en çok kullanılan toplu iletişim uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde daha önce paylaşılan bir mesajı istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman kolayca yeniden bulabilirsiniz. Bulut sistemiyle çalışan Slack, en hızlı büyüyen iş uygulamaların başında geliyor.

#2 Pocket

Bu uygulama sayesinde gördüğünüz makale veya haber gibi içerikleri kaydederek daha sonra internet bulunmayan bir ortamda bile olsanız okuyabilirsiniz.

#3 Toggl

Toggl ile zamanınızı kontrol etmenin en kolay yolu. Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan zaman çizelgenizi kontrol edebilir ve oynamalar yapabilirsiniz. Toggl sayesinde vaktinizin 1 dakikası bile boşa geçmez.

#4 Trello

Bir projeyi liste yada kartlar halinde ayırarak düzenli bir şekilde işinizi kontrol edebilmenizi sağlar. Ekibinizdeki herkes içerikleri görebilir ve düzenleyebilir. Sizde, ekibinizdeki diğer kişilerin yetkilerini düzenleyebilirsiniz.

#5 MobileDay

MobileDay ile konferans aramaları yapmayı daha basit hale getiren bir mobil uygulamadır. Birden fazla kişiyle aynı anda telefon görüşmesine tek tıkla istediğiniz zaman yapabilmenizi sağlar.

#6 Box

Dosya paylaşmanın en güvenli ve kolay yollarından biridir. İstediğiniz resim, video ve belge veya herhangi bir dosyayı Box sayesinde herkes ile kolayca paylaşabilirsiniz veya onların paylaştığı dosyalara görebilirsiniz. İçerikler oluşturabilir, bu içerikleri dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve kaldırabilirsiniz.

#7 Wunderlist

Wunderlist ile kolayca yapılacaklar sıralamasını oluşturabilir ve bu listeyi arzu ettiğiniz kişiler ile paylaşabilirsiniz. Böylece herhangi bir işin hangi aşamalarının tamamlandığını, hangilerinin yapılması gerektiğini siz yada arkadaşlarınız kolayca takip edebilirsiniz.

#8 Wave

Wave ile faturaları, makbuzları saniyeler içinde gönderebilirsiniz. Bu sayede işinizi daha basit organize edebilir ve fatura işlemlerini efor harcamadan gerçekleştirebilirsiniz. Gelişmiş bir yazılıma sahip olan Wave’e banka hesabınızın dökümlerini de görebilirsiniz.

#9 HelloSign

HelloSign ile sözleşmeleri ve evraklarınızı kontrol etmenin en basit yoludur. HelloSign ile ofise gitmenize gerek kalmadan cep telefonunuzdan belgeleri imzalayarak arzu ettiğiniz istediğiniz kişilere gönderebilirsiniz. Herhangi bir dosyayı yazdırıp imzalamakla uğraşmanıza gerek kalmaz.

#10 Accompany

Accompany, sizi büyük toplantılara hazırlamak için size toplantıdan önce aklınızda bulundurmanız ihtiyaç duyulan her şeyi özetleyen bir mail atar. Her türlü durumda başarılı olabilmeniz için gerekli bilgileri size sunar. Accompany, sizin mail hesabınız, telefonunuzdaki takviminiz, sosyal medya hesaplarınıza bağlanarak çalışır. Sizin verilerinizi inceler ve rehberinizdeki insanların öz geçmişlerini ve internetteki diğer bilgilerini bularak size arzu ettiğiniz kişiyle ilgili bir özet çıkarır.

Ne düşünüyorsun?

0 puan
Upvote Downvote

Toplam oy: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 − 1 =

Yükleniyor…

Yorumlar

yorumlar

Gizemi Bitmek Bilmeyen Kuzey Kore Hakkında İlginç Bilgiler

Köpeklerin Koku Alma Duyusuyla İlgili 7 Bilgi