Harnaam Kaur! Sakallarıyla Mutlu Olan Bir Kadın

Zaman geçtikçe kadınların katlanmak zorunda kaldığı hastalıklar artmaya devam ediyor. Şimdi onlardan birine maruz kalan ve bunla başarıyla mücadele eden biri..

Dünyada birçok kadınını baş etmek zorunda kaldığı Polikistikover Sendromu, gün geçtikçe yaygınlık göstermeye devam ediyor. Bu hastalığın belki de en şanssızlarından biri de 25 yaşında olan Harnaam Kaur.

Küçüklüğünden uğraştığı bu hastalık ile baş etmekte zorlanan Harnaam, ilk yıllarda traş ve ağda gibi geçici yöntemlere denedi. Binlerce paralara mal olan epilasyon yöntemleri de işe yaramayan Harnaam görüntüsü yüzünden büyük bir depresyon yaşamaya başladı.

Sihizm dinine mensup olduğu için kurallar gereği saç ya da sakal kesmesi yasak olan Harnaam, uzun bir süre de sosyal medyada ona yapılan hakaretlere boyun eğmek zorunda kaldı. Dinene göre makas ya da jilet kullanmanın dışında kadınlar, erkeklere göre giyim ve kuşam konusunda daha özgürdürler.

Röportajında ilk zamanlar dini gereği sakallarını kesmemeye başladığını açıklayan Harnaam, daha sonrasında ise kendini bu şekilde kabul etmenin iç huzuruna erdiği için buna devam ettiğini söyledi. Sonrasında ise Hindistan’da modellik yapmaya başayan genç kadın, şuanda ülke dışından da teklifler almaya başlamış.

Ne düşünüyorsun?

0 puan
Upvote Downvote

Toplam oy: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 + 11 =

Yükleniyor…

Yorumlar

yorumlar

Evliliğe Zarar Veren 8 Olumsuz Davranış

İlginç Futbolcular! Bazı Futbolcular Hakkında Enteresan Bilgiler