Ankest.com’a üye olmak veya ziyaretçi olarak Ankest.com’un hizmetlerini kullanmanın koşullarından biri olarak bazı bilgileriniz Ankest tarafından alınabilir. Ankest gizliliğinizi aşağıda yer alan kurallar çerçevesinde korumaktadır.

  Ankest.com’a verdiğiniz bilgiler(e-posta, sosyal medya hesap isimleri ve kişisel bilgileriniz) , erişmemize onay verdiğiniz bilgilerdir. Ankest, verdiğiniz bu bilgiler ile varsa sağladığınız içerikleri dilediği sürece, bilgiler ve içerikler tarafınızdan silinse dahi saklayabilir. Ankest, e-posta adresi ve diğer iletişim bilgilerinizi hesabınızla ilgili işlem yapmak, gerektiğinde sizinle iletişime geçilmesini sağlamak, bilgilendirme yapmak için kullanmaktadır. Ankest, verdiğiniz bilgileri ve varsa sağladığınız içerikleri kendine veya başkalarına ait reklam, tanıtım, bildiri, duyurular için kullanabilir. Ankest, bilgilerinizi saklama konusunda özen göstermekle beraber, Ankest tarafından saklanan verilerinizin yer aldığı sisteme izinsiz girilmesi, sistemin işleyişinin bozulması veya değiştirilmesi suretiyle bilgilerinizin elde edilmesi, değiştirilmesi veya silinmesi halinde Ankest’in sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Siteyi her ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz, işletim sisteminiz, kullandığınız tarayıcınız, bağlantı zamanı ve süre bilgileriniz vb. bilgiler görülmekte olup, izniniz gerekmeksizin elde edilen bu bilgilerinizin 3. şahıslarla paylaşılmamak kaydıyla Ankest.com tarafından kişisel bilgilerinizle ilişkilendirilerek veya anonim olarak kullanılması mümkündür. Resmi mercilerden usulüne uygun talep gelmesi halinde bilgileriniz ilgili mercilere iletilecektir.

  Ankest, zaman zaman sitesine, tanıtım postalarına veya reklamlarına üçüncü şahıslara ait internet sitelerine ilişkin bilgi ve linkleri dahil edebilir. Bu linklere tıklayarak diğer internet sitelerine girdiğinizde, söz konusu sitelerinin ya da bu sitelerin uygulamaları kontrolümüz altında olmadığı gibi, bu gizlilik politikası erişebildiğiniz bu diğer siteler bakımından geçerli değildir.

  Bu sözleşme, siteye yeni özellikler eklendikçe veya kullanıcılarımızdan yeni öneriler geldikçe yeniden, önceden tarafınıza herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın düzenlenebilir ve güncellenebilir. Bu belge en son 28/04/2018 tarihinde güncellenmiştir. Ankest.com’u kullanarak, Gizlilik Politikası’nı kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz. Siteyi ziyaret ederken veya üye olurken dikkat etmeniz gereken hususlar hakkında, https://www.ankest.com/Kullanici_Sozlesmesi adresinde bulunan, Kullanıcı Sözleşmesi’ni incelemenizi öneririz.